Kampeerdag derde graad

Om het einde van het schooljaar te vieren en onze zesdeklassers een onvergetelijke tijd op onze school te bezorgen kampeerden we van woensdagavond 29 juni tot donderdag 30 juni met de leerlingen van de derde graad op school. Woensdagavond kwamen de leerlingen zo gek mogelijk verkleed naar school toe. Zo mochten we levend skelet Rune verwelkomen in het gezelschap van verpleegster Flore. Ook onze stoere cowboy Seppe was van de partij. Eventjes dachten we dat Tom Boonen ook kwam logeren...maar dan bleek dit wielrenner Stef te zijn. Ook het gezelschap van onze fleurige meisjes mocht niet ontbreken. Na het installeren van onze luchtmatrassen, slaapzakken, ... was het tijd om erin te vliegen. Met onze grappige verklede jongens en meisjes trokken we door de Abeelse straten om er allerlei activiteiten uit te voeren. De mensen bekeken ons toch maar raar als ze ons zagen passeren. Langs de oude treinroute kregen we allerlei klim- en klauwteropdrachten over de houten stellingen. Van al dit ravotten hadden we toch wel honger gekregen. Na wat vrije tijd en een stevig avondmaal was het tijd voor onze spetterende klasfuif. Dat onze leerlingen van feestjes afweten werd die avond nogmaals bewezen. Onze DJ's van dienst konden ons vermaken met swingende muziek en met de nodige hapjes en drankjes dansten we erop los. Plezier verzekerd! Na al dat feesten besloten we dan toch maar om eens te gaan slapen...(maar van heel veel slapen kwam er toch niet veel in huis :-)) De volgende ochtend was het al terug tijd om alles in te pakken en op te ruimen. Nog een stevig ontbijt en dan tijd om fris en monter naar de kerk te gaan voor de afscheidsviering. En dan...grote vakantie!! Geniet er allen van! Vijfdes: tot volgend schooljaar, zesde: stel het wel in het middelbaar! Veel succes!

foto's: