Kampeerdag derde graad

Op dinsdag 26 juni bleven we met de derde graad kamperen in een grote tent in de schooltuin. We startten om 18.00 met allerlei activiteiten in de landelijke weggetjes in Abele. De klas werd in 2 groepen gesplitst die het in allerlei moeilijke, maar vooral grappige proeven moesten opnemen tegen elkaar. Pret verzekerd! Bij onze terugkomst op school stond er voor ons een overheerlijk koud buffet klaar. Dit was een verrassing van het oudercomitÈ. Een grote dankjewel voor deze mooie verrassing!! Met bubbels en hapjes klonken we eerst op het voorbije schooljaar en alle leuke momenten die we op onze school beleefd hadden, om dan aan te schuiven voor het avondmaal. Na het avondmaal stond er een spetterende fuif op het programma. Onze leerlingen dansten er op los. Dat onze kids over heel wat danstalent bezitten mag gezegd worden! Na een korte nacht werden we gewekt met de brandtoeter en stond er al een stevige portie ochtendgymnastiek op het programma. Na het ontbijt pakten we onze valiezen terug in om zo tegen 8.45 moe, maar met een super tevreden gevoel klaar te staan op school.

foto's: